Series
Ratings
38
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
All InRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5