Titles you rated
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Ranking of KingsRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5