Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5