Series
Ratings
174
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Arthdal Chronicles Season 2Rated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 2.5
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0