Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
TiMERRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 5.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 2.5
Odd ThomasRated ★ 2.5
Project AlmanacRated ★ 3.0
Sucker PunchRated ★ 2.5
The HappeningRated ★ 1.0
PredatorsRated ★ 3.0
NextRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 2.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 2.0
PushRated ★ 1.5
Cloud AtlasRated ★ 0.5
Eagle EyeRated ★ 2.0
KnowingRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 3.5