Titles you rated
Knives OutRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0