Series
Ratings
37
Missing YouRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0