Movies
Ratings
783
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
The Queen of CrimeRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Day ShiftRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.5
Fast & Furious 6Rated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
Drug WarRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 2.5
SAS: Red NoticeRated ★ 2.5
KateRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5