Series
Ratings
38
Kiss Him, Not MeRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Tamiou - Aratanaru InbouRated ★ 4.0
TamiouRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 3.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 5.0