Titles you rated
If OnlyRated ★ 4.0
The BabysitterRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Happy Death DayRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Taare Zameen ParRated ★ 4.0
OseamRated ★ 4.0
Hannibal RisingRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0