Titles you rated
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.5
Like for LikesRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.5