Movies
Ratings
184
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
One Piece Episode of Merry: The Tale of One More FriendRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
The ClientRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 5.0