Series
Ratings
133
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0- Money's Warfare: The OriginalRated ★ 5.0
- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
Big ManRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Man to ManRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 4.0