Series
Ratings
12
VivantRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
The Good DetectiveRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0