Series
Ratings
53
SignalRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
- 72 Seconds Season 3Rated ★ 5.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 5.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
GiantRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0