Titles you rated
Pearl HarborRated ★ 3.5
Europa ReportRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 2.5
CocoRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
TomorrowlandRated ★ 5.0
Rio 2Rated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0