Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
Head Over HeelsRated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.5- Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
핀란드 셋방살이Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5