Movies
Ratings
103
ArrivalRated ★ 5.0
1408Rated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Gnomeo & JulietRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
DodgeBall: A True Underdog StoryRated ★ 1.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
K-PAXRated ★ 2.0
HellboyRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 1.0