Movies
Ratings
176
The Big SwindleRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0