Series
Ratings
20
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Women of the SunRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0