Movies
Ratings
1793
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.0
PreyRated ★ 1.5
BossRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
Scream 6Rated ★ 2.5
ScreamRated ★ 3.0
Scream 4Rated ★ 2.0
Scream 2Rated ★ 2.5
MantisRated ★ 1.5
Kill BoksoonRated ★ 1.5
BabylonRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
Angel HeartRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0- La ResistanceRated ★ 3.5
ExterritorialRated ★ 1.5