Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 2.0
Time RenegadesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5- The Last RideRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 2.0
London Has FallenRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Manhattan Murder MysteryRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Crush and BlushRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
JoyRated ★ 3.0
The DressmakerRated ★ 3.5