Titles you rated
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
FlowRated ★ 5.0
Are You There God? It's Me, MargaretRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The Room Next DoorRated ★ 3.0
Ikoku NikkiRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
 
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
I Am MotherRated ★ 3.0