Movies
Ratings
701
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The NunRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0