Titles you rated
50 First DatesRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0