Titles you rated
VeteranRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 1.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 3.0