Titles you rated
High KickRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 1.0
Band of BrothersRated ★ 5.0