Titles you rated
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0