Titles you rated
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 3.5
The ActRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.5
DevsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
Dear White PeopleRated ★ 3.0
Dear White PeopleRated ★ 4.0
ManiacRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.5
Alone in LoveRated ★ 5.0