Series
Ratings
101
TriggerRated ★ 2.5
La PalmaRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
YouRated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
The Naked DirectorRated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
The Nokdu FlowerRated ★ 3.0