Movies
Ratings
342
ArrivalRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
War HorseRated ★ 2.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.0
Batman ReturnsRated ★ 4.5
Gantz: Perfect AnswerRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0