Titles you rated
New Life BeginsRated ★ 5.0
SPEC: ShouRated ★ 4.0- Basically NiceRated ★ 3.5
99.9 Criminal Lawyer SpecialRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5- DoubtRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 3.5
Beautiful LifeRated ★ 3.5
Incompetent TakaRated ★ 3.0
RikuohRated ★ 2.5