Movies
Ratings
64
The Truman ShowRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
GloveRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 5.0