Movies
Ratings
1437
Transformers OneRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
RenfieldRated ★ 3.0
Jungle CruiseRated ★ 3.5
PreyRated ★ 4.0
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5