Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 5.0
AuditionRated ★ 4.5
One Piece: Adventure of Dead EndRated ★ 4.0
ArmadilloRated ★ 4.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Game of DeathRated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.5
Detective Conan: Kudo Shinichi Returns! Showdown with the Black OrganizationRated ★ 0.5
Omae Umasou Da naRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 2.5- Doraemons: Strange, Sweet, Strange?Rated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 5.0- 2112: The Birth of DoraemonRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.0
The MermaidRated ★ 1.0