Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
EBS DocuprimeRated ★ 4.5
Framing Britney SpearsRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
- 블리치Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan: Junior HighRated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5- Nintama RantaroRated ★ 5.0
Pop Team Epic Season 2Rated ★ 5.0- XRated ★ 4.5
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 4.5
Inazuma Eleven Season 2Rated ★ 5.0
Eyeshield 21Rated ★ 2.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 5.0
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5