Movies
Ratings
66
The RockRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0