Titles you rated
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
CenturionRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0