Series
Ratings
17
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 1.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.5
Women of the SunRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0