Movies
Ratings
726
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
The Young and Prodigious T.S. SpivetRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
One Man BandRated ★ 4.0
LavaRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 4.5
Demolition ManRated ★ 3.5
Strange DaysRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Moonrise KingdomRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
American SniperRated ★ 3.0
Rigor MortisRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0