Series
Ratings
97
BrainRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.0
A Korean OdysseyRated ★ 2.0
Come Back AliveRated ★ 2.0
MemoryRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 2.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
GhostRated ★ 2.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 5.0