Movies
Ratings
50
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5