Titles you rated
 Killing EveRated ★ 4.5 Killing EveRated ★ 4.5
 Death's GameRated ★ 3.5 Death's GameRated ★ 3.5
 A Killer ParadoxRated ★ 4.0 A Killer ParadoxRated ★ 4.0
 A Shop for KillersRated ★ 3.0 A Shop for KillersRated ★ 3.0
 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
 D.P. Season 2Rated ★ 3.0 D.P. Season 2Rated ★ 3.0
 Loki Season 2Rated ★ 4.0 Loki Season 2Rated ★ 4.0
 Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0 Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
- Let Them DanceRated ★ 5.0
 Narco-SaintsRated ★ 3.5 Narco-SaintsRated ★ 3.5
 Reborn RichRated ★ 3.0 Reborn RichRated ★ 3.0
 The Glory Part 1Rated ★ 4.0 The Glory Part 1Rated ★ 4.0
 Wednesday Season 1Rated ★ 4.0 Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
 ERASEDRated ★ 3.5 ERASEDRated ★ 3.5
 Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5 Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
 What We Do in the ShadowsRated ★ 4.5 What We Do in the ShadowsRated ★ 4.5
 What We Do in the Shadows Season 2Rated ★ 4.0 What We Do in the Shadows Season 2Rated ★ 4.0
 What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0 What We Do in the ShadowsRated ★ 4.0
 WandaVisionRated ★ 4.5 WandaVisionRated ★ 4.5
 The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0 The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0