Series
Ratings
39
Made In AbyssRated ★ 4.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 5.0
VivantRated ★ 3.5
Hayabusa ShobodanRated ★ 4.5
RikuohRated ★ 4.0- Shitamachi Rocket Season 2Rated ★ 4.0
- Shitamachi RocketRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 4.0
HiGH & LOW: The Story of S.W.O.R.D.Rated ★ 4.0
Museum: IntroductionRated ★ 2.0
Deadman WonderlandRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5- Dead Rising:WatchtowerRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
MononokeRated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 3.5
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5