Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 0.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 1.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.0