Series
Ratings
72- Death NoteRated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
MoyashimonRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0- TrickRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 5.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0
Tantei Gakuen QRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 5.0
GalileoRated ★ 5.0
Testimony of NRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0