Series
Ratings
121
Arakawa Under the Bridge x BridgeRated ★ 3.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 2.0
The Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Shaun the SheepRated ★ 3.5
Rascal the RaccoonRated ★ 2.0- Humanoid Monster, BemRated ★ 3.0
- 근거리 연애 ~ Season Zero ~Rated ★ 3.0
- 저, 운명의 사람입니다Rated ★ 3.0
- 마이 걸Rated ★ 3.0
Frankenstein's LoveRated ★ 3.0- 명랑 개구리 뽕키치Rated ★ 3.0
GochisousanRated ★ 2.0
I'm Not Just Going to do what Kurosaki-kun SaysRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Sky of LoveRated ★ 3.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.5
Love That Makes You CryRated ★ 2.0- The Queen's ClassroomRated ★ 3.0
Please Love The Useless MeRated ★ 4.0