Series
Ratings
26
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0