Titles you rated
The MatrixRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
City Hunter: Shinjuku Private EyesRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.5
BladeRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 4.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 5.0
Hellsing Ultimate IRated ★ 4.5