Movies
Ratings
41
The Mummy ReturnsRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 5.0
A Walk to RememberRated ★ 5.0
The VowRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 2.0
Ip ManRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.0